Навчально-методичний кабінет

 

  

Бондаренко Юлія Петрівна, завідувач

  

  Презентація досвіду роботи зав навч-мет каб Бондаренко Ю.П. 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист - людина , що відповідає в освітній сфері за організацію роботи і ведення професійної документації . Також даний співробітник допомагає викладачу найбільш вдало розподілити навантаження між робочими годинами.

 

Методист є організатором плідної педагогічної діяльності . У його обов'язки входить навчання викладачів чи наочна демонстрація , як зробити процес навчання найбільш ефективним. Методист повинен володіти широким кругозором , компетентністю , умінням добре спілкуватися з людьми.

Іноді методистами стають колишні або справжні викладачі , поєднуючи дві діяльності відразу. Це й зрозуміло: фахівцю в даній області необхідно чітко розуміти , як відбувається процес спілкування «учень - вчитель». Саме ці знання допоможуть правильно складати плани робіт і навчати молодих фахівців.

 

Крім складання та спостереження за виконанням освітніх стандартів , методисти на місцях виконують ще ряд функцій. Наприклад , вони зобов'язані проводити атестацію у викладачів , керівників і самих навчальних закладів.


Это интересно